Екип

ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИП

УЧЕБНА 2021/2022 Г.

ИМЕ
ДЛЪЖНОСТ
ПКС
1.Д-р Евгени БалтаковДиректор и учител по ГИдоктор

Заместник-директори

2.Калина НиколоваЗам.-директор УД за начален етапIII
3.Инж. Румяна РачеваЗам.-директор УД за прогимназиален етап и учител по ИТ V
4.Павел Стойков
Зам.-директор УД за гимназиален етап и учител по АЕ
V

Педагогически съветници

6.Цветелина ТашковаПедагогически съветник

Учители в начален етап

8.Хариета АндрееваСтарши учител – 1а класII
9.Анна ЯнковаУчител – 1б клас
10.Павлина ДимитроваУчител – 1в класV
11.Румяна ИгнатоваСтарши учител – 1г класIII
12.Иван БраяновСтарши учител – 1д класV
13.Савина ПендурковаСтарши учител – 2а класIII
14.Лорита КостоваСтарши учител – 2б клас (иновативен)II
15.Дора ГрадишкаСтарши учител – 2в клас (иновативен)III
16.Цветанка БарашкаСтарши учител – 2г класII
17.Нина ЕвгениеваСтарши учител – 2д класII
18.Анелия РачеваСтарши учител – 3а класIV
19.Юлияна НейчеваСтарши учител – 3б клас (иновативен)IV
20.Силвия ГеоргиеваСтарши учител – 3в клас (иновативен)III
21.Паулина ПетроваСтарши учител – 3г класIV
22.Венера КерашкаСтарши учител – 3д класIV
23.Елза ЯковаСтарши учител – 4а класIII
24.Евдокия АтанасоваСтарши учител – 4б клас (иновативен)III
25.Д-р Десислава ТодороваСтарши учител – 4в клас (иновативен)доктор
26.Цветана ДимитроваСтарши учител – 4г класI
27.Добромира СтоиловаСтарши учител – 4д класIII

Учители ГЦДО

28.Иринка РангеловаСтарши учител – 1ЦДО-аIV
29.Адела СтояноваСтарши учител – 1ЦДО-б
30.Мария ЧепишеваУчител – 1ЦДО-вIV
31.Венера ЙосифоваУчител – 1ЦДО-гV
32.Александрина СтояноваУчител – 1ЦДО-д
33.Весела ЗахариеваСтарши учител – 2ЦДО-аV
34.Тинка БоневаСтарши учител – 2ЦДО-б
35.Петинка КръстеваСтарши учител – 2ЦДО-вIV
36.Албена КръстеваУчител – 2ЦДО-гV
37.Дора ЕвстатиеваСтарши учител – 2ЦДО-дIV
38.Теодора ИвановаСтарши учител – 3ЦДО-аV
39.Моника ИвановаСтарши учител – 3ЦДО-бII
40.Лидия Спасова-ГроздановаСтарши учител – 3ЦДО-вIV
41.Фатме МоллаалиУчител – 3ЦДО-г
42.Ваня ФилиповаУчител – 3ЦДО-д
43.Армине ДимитроваУчител – 4ЦДО-а
44.Зюмбюл НуманУчител – 4ЦДО-б
45.Красимир МарковУчител – 4ЦДО-в
46.Бистра ЦоковаСтарши учител – 4ЦДО-г
47.Надка ПоповаСтарши учител – 4ЦДО-дIV

Учители по БЕЛ

48.Иван ДжаковСтарши учител по БЕЛ и ИЦ. Кл. р-тел 6д класII
49.Михаил НиколовСтарши учител и кл. р-тел 7г класIII
50.Кина ТепавичароваСтарши учител и кл. р-тел 7а класV
51.Стефка ИвановаСтарши учител и кл. р-тел 6а класII
52.Екатерина Каралеева
Марио Огнянов
Главен учител (БЕЛ и ЧЕ) – БЕЛ
Учител
I
V
53.Георги МилевУчител и кл. р-тел 5в клас
54.Даниела ДимитроваУчител и кл. р-тел 6в клас

Учители по Чужди езици

55.Силвия ЖивковаСтарши учител по АЕ в начален етапV
56.Йорданка Генчева-ИвановаУчител по АЕ в начален етап
57.Делена КостоваСтарши учител по АЕ и кл. р-тел 12б класV
58.Милена ИвановаСтарши учител по АЕ и кл. р-тел 5а класIII
59.Надя СтояноваСтарши учител по АЕ и кл. р-тел 10а класII
60.д-р Илиян КоцевУчител по АЕдоктор
61.Елена ЦоловаСтарши учител по АЕ и кл. р-тел 9а клас
62.Радослава КолеваУчител по АЕ
63.Славка СлавчеваУчител по НЕ и кл. р-тел 9б клас
64.Юлия ВелиноваСтарши учител по ИЕ

Учители по Математика

65.Ваня ИвановаСтарши учител и кл. р-тел 5e класV
66.Емил МилановСтарши учителIV
67.Даниела ДрагановаСтарши учител и кл. р-тел 6б класII
68.Камелия КириловаСтарши учител и кл. р-тел 7в класV

Учители по ИТ

69.Руска ИлиеваГлавен учител (Мат., ИТ, прир. науки) – ИТ 1-4 класII
70.Валентина ВлаховаСтарши учител по ИТ и мат.  и кл. р-тел 7д класV
71.Изабела ИвановаУчител по ИТ и мат. и кл. р-тел 8а класV
72.Снежана ГеноваСтарши учител ИТIII
73Инж. Николина Минева-ДамяноваСтарши учител ИТIV
74.Ирена МирчеваСтарши учител ИТ

Учители по Природни науки

75.Цветана ЕреваСтарши учител по ЧП и кл. р-тел 6е класV
76.Лилия ВладимироваСтарши учител по ФА и кл. р-тел 7е класV
77.Ламбина ПетроваСтарши учител по БЗО и кл. р-тел 12а класIII
78.Емил МладеновСтарши учител по ХООС и кл. р-тел 7б класIII

Учители по Обществени науки и Гражданско образование

79.Лиляна СтояноваУчител по ГИ и кл. р-тел 10б клас
80.Петрана ЯкалиеваСтарши учител по ГИV
81.Диана ИлиеваГлавен учител (Обществени науки и ГО, ФВС, Муз., ИИ) – ИЦI
82.Надежда СтойковаСтарши учител по ИЦ и кл. р-тел 11а класII
83.Теодора ГеоргиеваУчител по Философски цикъл и БЕЛ- кл. р-тел 5г клас

Учители по ФВС

84.Адриан НанковУчител в начален етап
85.Руслан ХрисимовСтарши учител в начален етап
86.Д-р Валентина ХристоваСтарши учителдоктор
87.Марияна Бързашка-КаменоваСтарши учител
88.Анна Георгиева-МакавееваУчител
89.Снежина ГеоргиеваСтарши учител и кл. р-тел 5д клас

Учители по Музика

90.Мария СтояноваСтарши учителIII
91.Станислава ТодороваСтарши учителV

Учители по ИИ

92.Винченцо ТачевСтарши учител
93.Калоян ТрошановУчител и кл. р-тел 8б клас

Учители по ТП

94.Надежда ИвановаСтарши учителV
Павел ПенчевУчител и кл. р-тел 6г клас

Учители по Икономически предмети

95.Галя  Русанова-ИлиеваСтарши учител и кл. р-тел 11б класII

Екип за подкрепа на личностното развитие

96.Мариана ТопаловаСтарши ресурсен учителIII
97.Петя ДимитроваСтарши ресурсен учителIV
98.Стефка БалтоваПсихологIII
99.Надя Желязкова-ГосподиноваЛогопедIII

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ

УЧЕБНА 2020/2021 ГОДИНА

ИмеДлъжност

Административен персонал

1.Мая НиколоваЗам.-директор АСД
2.Живка ВасилеваСчетоводител
3.Александра ПетроваКасиер
4.Диана ПродановаЗАТС
5.Мария ЛаловаДомакин
6.Стоянка ЯнкуловаБиблиотекар

Помощен персонал

7.Милчо КежовПортиер
8.Огнян ИлиевПортиер
9.Васил ДочевМайстор-поддръжка
10.Здравка ПетроваХигиенист
11.Светла ИлиеваХигиенист
12.Галина СтояноваХигиенист
13.Иванка ДжорджинаХигиенист
14.Ваня РангеловаХигиенист
15.Диана МихалковаХигиенист
16.Вера КостадиноваХигиенист
17.Ива ТомовскаХигиенист
18.Силвия УляноваХигиенист
19.Румяна КомневаХигиенист
20.Катя  ИвановаХигиенист